суббота, 26 октября 2013 г.

У мріях про Європу

В наш час, коли поїздку буквально в будь-яку точку світу може дозволити собі більшість із нас, я все ще тільки мрію про Європу… Єдина західна країна, в якій мені пощастило побувати (і в яку я закохалася з першого погляду) – це Угорщина. І справа не у грошах чи якихось непереборних перешкодах, ні – просто буденність настільки затягує, і ти постійно думаєш, що цього року, хай вже, подорож відкладається, а ось наступного… І знову все по колу.
А між тим, життя проходить, так що відкладати приємні речі немає куди, ви згідні? Тому я урочисто обіцяю сама собі, що найближчим часом зроблю, таки, собі візу, знайду час і можливості, і поїду в омріяну Європу! І буду довго гуляти старовинними вуличками прекрасних міст, насолоджуватися їх неповторною атмосферою, і, звичайно ж, фотографувати мої улюблені ліхтарі!
А поки що ділюся вами своєю добіркою теплих вечірніх фотографій європейських міст, які переносять мене у мою мрію…
P.S. Фото з інтернету, але я вірю, що скоро зможу похвалитися і власними!
----------
В наше время, когда поездку буквально в любую точку мира может позволить себе большинство из нас, я все еще только мечтаю о Европе… Единственная западная страна, в которой мне посчастливилось побывать (и в которую я влюбилась с первого взгляда) – это Венгрия. И дело не в деньгах или каких-то непреодолимых препятствиях, нет – просто обыденность настолько затягивает, и ты постоянно думаешь, что в этом году, ладно уж, путешествие откладывается, а вот в следующем… И опять все по кругу…
А между тем, жизнь проходит, так что откладывать приятные вещи некуда, вы согласны? Поэтому я торжественно обещаю сама себе, что в ближайшем времени сделаю, все-таки, себе визу, найду время и возможности, и поеду в овеянную мечтами Европу! И буду долго гулять старинными улочками прекрасных городов, наслаждаться их неповторимой атмосферой, и, конечно же, фотографировать мои любимые фонари!
А пока делюсь с вами своей подборкой теплой вечерних фотографий европейских городов, которые переносят меня в мою мечту…

P.S. Фото из интернета, но я верю, что скоро смогу похвастаться и собственными!14 комментариев:

 1. Все получится, главное желание ;)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Согласна! Кто захочет, тот найдет возможности, так что надеюсь на лучшее! ))

   Удалить
 2. Желаю , чтобы мечта сбылась. подборка -СуПЕр!!!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Спасибо! А фонарики действительно - одно загляденье!

   Удалить
 3. Nazariya, вав! :-) Не відповідаючи на коменти у своєму блозі, біжу писати у Твоєму!
  Дякую за чудовий пост! Так надихаюче, спокійно, вечірньо, красиво!
  Деякі фото собі скопіювала для надхнення ;-)
  Тема улюблених ліхтарів розкрита! ;-)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Тема ліхтарів - безмежна, головне встигати їх всіх фотографувати )))
   Так всі надихнемося, що разом поїдемо галопом по Європам!

   Удалить
 4. Тернопіль теж чарівне місто Європи! З бруківкою (де ноги на каблуках можна поламати :-))), старими будівлями, квітковим базарчиком під старовинною кам'яною церквою, чудовим гідропарком, прекрасним ставом. А вхід до Співучки, "Потьомкінські" сходи теж варті уваги Твого фотоапарату. ;-) Поводи мене та читачів по місті! ;-)
  До речі, спробуй зробити аналогічні фото в рідному місті. Наприклад, сходинки до озера. Там ліхтарі світять? Я прямо уявляю собі вечірнє фото з багатьма вогниками над озерами і лінією ліхратів над сходинками.
  Спробуй! Дивилася б Твої фото і ностальгувала, як на кавалєрку ходила, коли була молода :-))))
  Може згодиться моя стаття-дослідження Як сфотографувати вогні нічного міста. Коли я навчилася зі своєю цифромильничкою, відтоді рвуся в місто на вечірні гульки, але муж не пускає. Каже хати триматися :-))) Жартую. Нема з ким, всі бавляться з дітками, як і я.

  ОтветитьУдалить
 5. Ну, Nazariya ,Ти мене зачепила! Я ще не все сказала! :-)))
  Бажаю, щоб Твої мрії збувалися! Щоб поїздила всюде, де хочеться і стфорила фотоблог про подорожі! ;-)
  А я віддавна мрію побувати в Умані у парку Софіївка. Бачила у когось фото, зроблені золотої осені.
  Так сподобалось! Хочу туди!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Оце точно зачепила! )))
   Про вечірній Тернопіль - хороша ідея, якщо вдасться залишити з кимось дітей (в нас з тобою однакові проблеми)))) то обов'язково зроблю такі фото, і скористаюся твоїми порадами.
   А про Умань - це теж одна із моїх багатьох мрій. Уявляю, як там гарно восени!

   Удалить
 6. Добре. Поїдемо...Смайликів не вистарчає.....

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. А ти роби отак: ))))))))))))))))))))))))))))))))) До речі, ловлю на слові!

   Удалить