пятница, 18 октября 2013 г.

Одна прогулянка за містом

Вчора було трішки похмуро, але я вважаю, що осінь прекрасна завжди, тому озброїлася фотоапаратом, зібрала всіх своїх домочадців і поїхала за місто, поближче до природи! Річка і ліс стали чудовими «моделями», так що, поки мій чоловік ловив наших дітей, не даючи їм впасти у воду, я намагалася піймати прекрасні кадри )))
----------
Вчера было немного пасмурно, но я считаю, что осень прекрасна всегда, поэтому вооружилась фотоаппаратом, собрала всех своих домочадцев и поехала за город, поближе к природе! Речка и лес стали прекрасными «моделями», так что, пока мой муж ловил наших детей, не давая им упасть в воду, я пыталась поймать прекрасные кадры )))
А ці фото викликають в мене асоціації з ніжним лісовим мереживом:
----------

А эти фото вызывают у меня ассоциации с нежным лесным кружевом:Найбільшою моєю гордістю стало фото падаючого листочка. Правда, добитися цього було дуже важко, бо скільки ми не трусили дерева і не бігали з фотоапаратом в надії зафіксувати момент листопаду, виходило щось розмазане, типу цього:
----------
Самой большой моей гордостью стало фото падающего листика. Правда, добиться этого было очень тяжело, потому что сколько мы не трясли деревьями и не бегали с фотоаппаратом в надежде зафиксировать момент листопада, получалось что-то размазанное, типа этого:А потім мені просто пощастило: блукаючи лісом, я раптом побачила листочок, що завис переді мною на майже невидимій павутинці! Ну, тут я вже відірвалася! З мільйона зроблених кадрів найкрасивіший, на мою думку, цей, чим і хвалюся:
----------
А потом мне просто повезло: гуляя по лесу, я вдруг увидела листочек, который завис передо мной на почти невидимой паутинке! Ну, тут я уже оторвалась! Из миллиона сделанных кадров самый красивый, по моему мнению, этот, чем и хвастаюсь:Обожнюю осінь – це найкрасивіша пора року, хоча в ній і є трішки суму за  теплим літом…
----------

Обожаю осень – это самое красивое время года, хотя в нем и есть немного грусти за теплым летом…

11 комментариев:

 1. Очень красивые осенние фотографии, листик вообще супер!

  ОтветитьУдалить
 2. насыщенная прогулка. Красивая осень.
  ((( для того, чтобы "заморозить" движущийся предмет (листик и тд.) нужна короткая выдержка (1/2000 -1/8000) ( можно поднять ИСО ). Хорошо экспериментировать на льющейся воде. Успехов.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Спасибо за ценную информацию, буду пробовать!

   Удалить
 3. Пречудові фото!
  Діточки Твої такі гарнюцькі! Тьфу-тьфу! :-))) На мумусю мабуть схожі! ;-)
  Листочок на павутинці шедевральний!
  Колажі такі гарні і гармонійні!
  Колода і сухе дерево підійшли б до флешмобу ;-)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую, дякую, дуже приємно - і за фото, і за дітей ))) Треба буде колись і себе гарно сфоткати, показатися!
   А на рахунок флешмобу - я і забула, що там можна брати участь кілька разів...
   То тепер вже не получиться приєднатися, чи можна просто дати посилання на цей пост?

   Удалить
  2. прочитала ще раз умови, зробила висновки, напишу новий пост! Фоток вистачить)))

   Удалить
 4. Чудова прогулянка! А особисто для мене є дві фотки, які просто "ах!" - друга та третя. Ну і окремо дитячий портрет. )))

  ОтветитьУдалить
 5. Не, не просто листик - красавчик! Боке чудесное получилось, молодец)

  ОтветитьУдалить