понедельник, 25 ноября 2013 г.

П'ять фактів про себе

От за що я люблю блогосвіт, так це за те, що віртуальні подруги завжди підкидають якісь цікаві ідеї! Тож сьогодні хочу відповісти на традиційне недільне запитання від Іри, а полягає воно в тому, щоб назвати п’ять фактів про себе.
----------
Вот за что я люблю блогомир, так это за то, что виртуальные подруги всегда подбрасывают какие-то интересные идеи! Так что сегодня хочу ответить на традиционный воскресный вопрос от Иры, а заключается он в том, чтобы назвать пять фактов о себе.
  


Отже, факт перший: завжди захоплююся чимось новим. В свій час я дуже любила вчитися, тому крім вищої економічної, отримала ще і післядимломну юридичну освіту. Найцікавіше те, що помінявши за своє життя три місця роботи і спробувавши себе в косметичній компанії, сьогодні я прийшла до фрілансу – пишу на замовлення статті, огляди і навіть вірші. А для душі веду ще й блог!
Факт другий: в мене є багато хоббі. Ще в школі захоплювалася бісероплетінням, також дуже люблю рукоділля – вмію вишивати хрестиком, в’язати гачком і спицями. В свій час нав’язала купу светриків, серветок, і навишивала рушників (а мої картини і гачковані брязкальця ви вже бачили). Останнім часом до списку моїх захоплень додалася ще й фотографія, якій присвячую багато свого часу.
Факт третій: люблю переглядати екранізації прочитаних книг і порівнювати режисерське бачення персонажів зі своїм власним уявленням про них. Також вишукую невідповідності між фільмами і книгами, і обов’язково звертаю на це увагу всіх оточуючих!
Факт четвертий: з чотирнадцяти років п’ю чай без цукру, а почалася ця звичка з того, що ми зі шкільною подружкою в дев’ятому класі вирішили «схуднути» і типу сіли на дієту )) З тих пір я не переношу солодкий чай чи каву, хоча від смачної шоколадки ніколи не відмовляюсь. 
Факт п’ятий: не люблю куховарити. Знаю, що тут немає чим тішитись, але що є, те є. І не кидайте в мене капцями – чоловік же мене якось терпить вже десять років! )))
Дякую Ірі за хорошу ідею для допису, а вам пропоную долучитися до її опитування. Повірте, що невеличкий самоаналіз і підбір цікавої інформації про себе, кохану – досить захоплююче заняття!
P.S. В якості ілюстрації використала своє фото, зроблене ще у третьому класі. В мене тоді ще коса була, але її не видно за стрічками ))
----------
Итак, факт первый: всегда увлекаюсь чем-то новым. В свое время я очень любила учиться, поэтому кроме высшего экономического, получила еще и последипломное юридическое образование. Самое интересное то, что поменяв за свою жизнь три места работы и попробовав себя в косметической компании, сегодня я пришла к фрилансу – пишу под заказ статьи, обзоры и даже стихи. А для души веду еще и блог!
Факт второй: у меня много хобби. Еще в школе увлекалась бисероплетением, также очень люблю рукоделие – умею вышивать крестиком, вязать крючком и спицами. В свое время навязала кучу кофточек, салфеток, навышивала рушников (а мои картины и вязанные крючком погремушки вы уже видели). В последнее время к списку моих увлечений добавилась еще и фотография, которой я посвящаю много своего времени.
Факт третий: люблю пересматривать экранизации прочитанных книг и сравнивать режиссерское видение персонажей со своим собственным представлением о них. Также выискиваю несоответствия между фильмами и книгами, и обязательно обращаю на них внимание всех окружающих!
Факт четвертый: с четырнадцати лет пью чай без сахара, а началась эта привычка с того, что мы со школьной подружкой в девятом классе решили «похудеть» и типа сели на диету )) С тех пор я не переношу сладкий чай или кофе, хотя от вкусной шоколадки никогда не отказываюсь.
Факт пятый: не люблю готовить. Знаю, что тут нечем гордиться, но что есть, то есть. И не бросайте в меня тапками – муж ведь меня как-то терпит уже десять лет! )))
Спасибо Ире за хорошую идею для поста, а вам предлагаю приобщиться к ее опросу. Поверьте, что небольшой самоанализ и подбор интересной информации о себе, любимой – довольно увлекательное занятие!
 P.S. В качестве иллюстрации использовала свое фото, сделанное еще в третьем классе. У меня тогда еще коса была, но ее не видно за лентами ))


20 комментариев:

 1. Ой,как классно!Так интересно было читать!Про сахар повеселила)))удивляюсь,насколько все талантливые девочки!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Тебе смешно, а мой муж, бедняга, вместе со мной уже годами пьет несладкий чай - я все время забывала добавить ему сахара, так он уже и привык! )))

   Удалить
 2. Як я люблю цю фотку... В тебе завжди були і є розумні очі!!!! Молодець, дуже гарно написано.А, головне, правда!!!!))))))

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Ну, тут в мене очі, я би сказала, ще трохи наївні, але все рівно дякую!

   Удалить
 3. очень интересно узнать ближе:), мой самоанализ http://kaktusforangel86.blogspot.com/2013/08/3-86-200.html

  ОтветитьУдалить
 4. Очень интересно было почитать :)))

  ОтветитьУдалить
 5. Привіт! А "віртуальний блогосвіт не затягує"? ;-)
  Скажи будь ласка, Nazariya, Ти Віта чи Віка? А то я Вікусяла ,а Ти комусь писала, щоб називали Тебе Вітою.
  Така гарнюча дівочка на фото, гуцулочка в киптарику!
  Яка усмішка "очаровательная" (вже заплуталась у мовах). І Ти досі так мило усміхаєшся?
  По першому факту, у мене схоже. Цікава тема фрілансу. Підписана в контактах на новини сайту для мамочок-фрілансерів. Багато цікавого. Але як це на практиці писати статті на замовлення, де їх шукати. Якщо не важко, коли матимеш час, кілька слів у контакти напиши будь ласка.
  Нічого, що не виготувлюєш кулінарних шедеврів, зато маєш дві праві і талановита красуня! Найбільш вдалі Твої творіння - Назарчик і Даринка :-)
  А мені від народження мама не підсолодувала чай. Мені теж був неприємний смак солодкого чаю, наприклад у столовах з загального баняка.
  Приємно дізнаватися про Тебе більше!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Привіт! Дякую за такий великий коментар!
   На рахунок імені - вдома мене всі кличуть Віта, а в інституті називали Вікою - я відзиваюся на обидва варіанти! )) Але більше люблю, коли кажуть Віта )
   На рахунок фрілансу - в мене на боковій панельці є посилання на текстову біржу Адвего - саме там я і заробила свої перші долари. Заходь, роздивляйся, якщо зацікавишся - підкажу і допоможу.
   І дякую за компліменти! Особливо сподобалося про Даринку і Назарчика!

   Удалить
  2. Нас очікує знайомство в реалі., тому все уважно перечитала і прокоментувала :-)
   Хоча, я так би стільки написала. Бо мені приємне і віртуальне спілкування :-)))
   Добре, буду Вітою! ;-)
   Дякую за рекомендацію!
   На здоров'ячко! (ой, ніби сама подякувала і сама відповіла виглядає :-)))

   Удалить
 6. Какой потрясающий снимок))) А венок из цветов какой замечательный! Очаровательно))
  С удовольствием прочла заметки, и хочу сказать, что и я просто обожаю закончив очередную книгу найти и просмотреть экранизацию (и если имеется, то не одну!). Для меня это просто не отъемлемая часть чтения, ибо мне всегда интересно взглянуть на прочитанное чужими глазами, да и просто интересно как режиссер увидел и решил воплотить того или иного героя. Зачастую случаются разочарования, но тем не менее оно того стоит))

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Оказывается, у нас много общего! )

   Удалить
 7. Вита, прибежала и с удовольствием остаюсь :)
  И сразу попала на пять интересных фактов! Я тоже не люблю готовить, уже даже перестала извиняться перед окружающими ;)) Что ж тут поделать.. Как могу компенсирую свою полезность другими домашними занятиями))

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Я уже и не извиняюсь - муж давно смирился )) Хотя я не то чтобы не готовлю совсем (у меня ведь еще двое детишек), просто делаю это, скажем так, по простому, без изысков... Рада, что ты у меня в ПЧ - очень приятно!

   Удалить
 8. Ой-ой! Читаю і потайки посміхаюся, бо стільки у нас спільного :-))) починаючи економічною освітою і закінчуючи чаєм без цукру та любов'ю до куховаріння :-))))

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Так, куховаріння - це святе )))))))))))

   Удалить