воскресенье, 8 января 2017 г.

Різдвяний віночок

Христос народився!
Усіх вітаю з Різдвом – щастя вам, здоровя, миру в країні й домашнього затишку! І при нагоді зимових свят показую свою нову вишивку, яку можна назвати «Різдвяним віночком».


Схема – мій черговий експеримент. Ідея була в тому, щоб зробити такий собі семплер, складений із символів зимових свят: тут вам і свічечки, і янголята, і ялинкові іграшки, і пряничний чоловічок, і сніжинки, звичайно!


Кольори вирішила обрати не зовсім традиційні для зими (як зелений, яскраво-червоний і сріблясто-білий). Захотілося асоціацій з домашньою випічкою, тому саме відтінки імбирного печива з невеликими вкрапленнями темно-червоного і стали тут основними!  


Вже традиційно всі обрізки ниточок збирала в спеціальний скляний бутлик, який, як я вже не раз переконалася, є дуже фотогенічним )


Користуватися пластмасовими котушками для ниточок теж дуже зручно, єдина проблема – на пластмасі важко написати номер кольору, тому я призвичаїлась намотувати нитку зверху на папірчик з написаним номерком. На фото цього не видно, але так я і робила. Може хтось порадить, що б такого придумати, щоб було і зручно, і красиво? Наклейки ліпити, чи що?


Вишити цей віночок можна дуже швидко – роботи тут буквально на кілька вечорів. Тільки де ж того часу взяти? Тобто, щоб сісти і зайнятися конкретно вишивкою, а не уривати по півгодинки десь-колись ))) Ну але то таке – і так добре, що до Різдва встигла закінчити.Ще раз усіх вітаю зі святами і бажаю в Новому Році вдалих задумів і творчого натхнення!

4 комментария:

 1. Віта, є спеціальні наклейочки-номерки ДМС . зручно.

  ОтветитьУдалить
 2. Гарний віночок, приємні кольори і не складний сюжет! Справді - робота для відпочинку :-)
  А я по таких бобінках писала маркером для CD, щоправда, тепер користуюся власноруч виготовленими картонними :-)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую! Картонні я теж маю, але ж і пластмасові треба кудись застосувати! Можна дійсно маркером писати, візьму на замітку

   Удалить