пятница, 13 марта 2015 г.

Ниткова еволюція )

Якось так вийшло, що з початком моєї діяльності в якості редактора вишивальних книг мені довелося паралельно освоїти всі премудрості фотографування красивих ниткових композицій ))) Не скажу, що мені це не подобається – фотографувати я люблю, а якщо результат такої праці ще й публікується в книжках, то чому б і не поекспериментувати? Тим більше, що світлини з ниточками завжди виходять яскравими і кольоровими, що не може не підвищувати настрій! Тож у цьому дописі я вирішила поглянути збоку на свою еволюцію як фотографа ниток, а заодно й пригадати, над чим працювала останнім часом.

Отже, червона і зелена книжечки вже вийшли з друку:


  
Чорний і білий випуски ось-ось вийдуть парою:А це фото було зроблено для синьої книги, над якою я працюю зараз:Ох і люблю я цікаві творчі процеси! Сподіваюся, ці фотографії і вам подарували трішки позитиву в дощовий (принаймні, в Тернополі) день. Хорошого настрою! 

9 комментариев:

 1. Мені дуже подобаються фото, одразу виникає бажання дістати ниточки та почати вишивати. Я придбала дві книжки (червоний та фиолетовий), цікаві та натхненні, обов'язково буду купляти інші кольори.

  ОтветитьУдалить
 2. Всі світлини просто неймовірні!
  На жаль, я не вишиваю, тому любуюся твоїми новими роботами лише тут, але в дарунок ці книги - просто чудова річ!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую, Танюша! А може, колись і вишивати спробуєш? ;) Думаю, все вийде!

   Удалить
  2. Може)))) В мене покищо немає вчителя:-) а сама боюся))))

   Удалить
 3. чекаю-чекаю на дуплекс- чорно-білий!! а вчора почала вишивку ЖОВТИМИ- нахлинула ідея)) і ти знаєш- так гарно і ніжно.. не думала, що жовтий монохром буде таким

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Заінтригувала! Цікаво буде глянути на результат!

   Удалить
 4. Фото дійсно гарні. Надихають і не тільки на вишивання, а й на іншу творчість)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую! Приємно чути такі слова, бо натхнення - це завжди чудово!

   Удалить