четверг, 19 декабря 2013 г.

Миколай, Миколай!


Сьогодні особливий день – свято Миколая! Кожна дитина, мабуть, заглянула зранку під подушку в пошуках подаруночка, та й дорослі, я думаю, теж не залишилися обділеними (звичайно, якщо були чемні цілий рік!)


В нашій сім’ї день Миколая завжди святкується з цілою купою подарунків – і для дітей, і для дорослих. Навіть на Новий Рік ми не робимо стільки сюрпризів близьким і рідним, але на Миколая обов’язково готуємо один одному маленькі приємності. Увесь день ходимо в гості то до одних батьків, то до других, то до братів, то до кумів, а то і приймаємо хресних своїх дітей в себе – і для кожного є якась хороша дрібничка, солодощі і частинка гарного настрою!


Сьогодні наші дітки вже отримали бажані іграшки під подушки, та й для інших близьких людей ми теж підготували святкові пакуночки. Мені здається, що яскрава обгортка подарунків, гарні бантики і стрічки, глянцевий папір – все це починає створювати відповідний настрій ще в процесі підготовки до свята, тому до питання упаковки я завжди стараюсь підходити відповідально.


Крім традиційних шоколадних цукерок і невеличких подарунків, цього року ми вирішили порадувати близьких ще й саморобним фотоколажем, який був роздрукований і вкладений в кожний святковий презент. Написання віршика, підбір фотографій та кінцева обробка листівки принесли мені величезне задоволення, а бабусі і дідусі залишилися задоволеними результатом )))Сподіваюсь, що вам Миколай теж приніс гарні подарунки! Зі святом вас!

17 комментариев:

 1. які ви молодці! дійсно святковий настрій огорнув під час перегляду!

  ОтветитьУдалить
 2. Традиции. Семья. Праздники -вот это счастье!!! Молодцы))) Всего самого доброго.

  ОтветитьУдалить
 3. Віточко, вітаю всіх вас! Ти дуже гарно все придумала! )))

  ОтветитьУдалить
 4. Дівчата, всім дякую за гарні слова! І вам всього найкращого!

  ОтветитьУдалить
 5. Какие вы молодцы!Поздравляю!Подарочки классные!

  ОтветитьУдалить
 6. О так!!!!!!! Дідусі і бабусі були особливо вражені і задоволені!!!!! Молодець!!!!!!!! Догодила!!!!Дуже гарна відкритка.Головне, ексклюзивна!!!!

  ОтветитьУдалить
 7. SO cute!

  Kisses from www.withorwithoutshoes.com

  Today I bring you my last NEW IN....more ROCK staff, Saint LAurent style, for my shoerack!

  ОтветитьУдалить
 8. Душевно получилось.. Сделано с теплом и любовью. В тоге, такие подарки бесценны..

  ОтветитьУдалить
 9. Сколько нарядных подарков)) Очень здорово!!!
  С наступающими праздниками)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Спасибо, Сашуль, и тебя с праздниками!

   Удалить
 10. Какие вы молодцы. традиции это так хорошо. А у моего папы в этот день День Рождения, поэтому мы его празднуем, а не Николая :)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. У вас свой домашний праздник! Здоровья папе!

   Удалить