суббота, 8 ноября 2014 г.

Думки матеріалізуються, або Нитковий фотомоб

А думки й справді матеріалізуються, головне – правильно задати напрямок! От, наприклад, тільки сьогодні я роздумувала над тим, що б такого цікавенького для вас написати, аж тут відповідь прийшла сама по собі ))) Дякуючи супер-креативній фотолюбительці Юлі та блогу «Кафе Скрапо-Мама», маю нову ідею для допису – беру участь у фотомобі «Нитки».На суд публіки представляю дві фотографії, які мають свою особливу історію. Я вже розповідала про свої останні літературні досягнення, в яких вдало поєдналася і моя любов до рукоділля, і захоплення фотографуванням, тож повторюватися не буду. Скажу лише, що як для Червоної книги, яка вже вийшла, так і для Зеленої, що готується до друку, повправлятися у знимкуванні різного роду композицій з нитками  мені довелось багатенько ))
Конкретно ці фото до книг не увійшли, але щось подібне там можна буде побачити. А поки що приєднуюсь до цікавого фотомобу – до речі, варто перейти за посиланням на його сторінку, там є багато дійсно красивих фотографій.Фото із зеленими ниточками і буде брати участь у фотогрі ))
P.S. І ще на рахунок обміну думками: ми з Юлею багато спілкуємось на відповідні теми, адже  вона брала активну участь у підготовці фотоматеріалу до Червоної книги. Тож хто зна, може, в якійсь мірі я і наштовхнула її на ідею «ниткового» фотомобу? ;) 

12 комментариев:

 1. Фото гарні. Викликають відчуття гармонії ....

  ОтветитьУдалить
 2. Очень красивые фотографии! Спасибо за оперативный отклик на наш фотомоб от Кафе Скрапо Мама! Только укажите пожалуйста фотографию, с которой участвуете, либо создайте отдельный пост для каждого снимка.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Спасибо! Нет проблем - участвую с первым снимком )

   Удалить
 3. Віка, лови естафету - http://semklita.blogspot.com/2014/11/liebster-blog-award.html
  :)

  ОтветитьУдалить
 4. класнооооо, дякуємо за участь у фотомобі від КСМ!!!!

  ОтветитьУдалить
 5. Хорошие снимки, зелёный так актуален, в столь холодный период, прям душу греет))) Спасибо за участие в фотомобе КСМ!

  ОтветитьУдалить
 6. Віта, дякую за "супер-креативну"! :-))
  Рада бачити Тебе у нашому фотомобі КСМ!
  Я навіть не пам'ятаю, чия ідея про нитки була першою. Головне, что вдала!
  Ніяк не напишу про книгу! :-)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Давай пиши, бо після червоної вже й зелена книга вийшла )))

   Удалить